Agencja El Padre uruchomiła w swojej siedzibie, własne, kameralne, ale równocześnie dobrze wyposażone studio do realizacji Digital Eventów. Daje ono możliwość realizowania prezentacji czy wirtualnych spotkań wzbogaconych o dodatkowe efekty graficzne i multimedialne.

„Wielokrotnie mieliśmy okazję łączyć przebieg wydarzeń na żywo z równoległą aktywnością online. Dziś wykorzystujemy to doświadczenie w nowej rzeczywistości, którą niosą za sobą ograniczenia wynikające z pandemii. Od kilku miesięcy doskonalimy nasze umiejętności w realizacji digital eventu. Z sukcesem zrealizowaliśmy wiele tego typu przedsięwzięć, o rozmaitym poziomie komplikacji”

– powiedział Wojciech Cłapiński, Wiceprezes Zarządu.

„Spośród dostępnych na rynku platform i rozwiązań wybieramy oraz łączymy takie, które najlepiej odpowiadają potrzebom naszych klientów. Posiadamy w swoich zasobach grafików oraz kreację, która jest gotowa pomóc lub w całości przygotować oprawę graficzną i merytoryczną wydarzenia. Zapewniamy też wsparcie reżyserskie, aby zadbać o właściwe tempo i nastrój po obydwu stronach – kamery jak i monitora”

– zapewnia Michał Maciątek, Dyrektor Operacyjny, szef Działu Kreacji.

„Jesteśmy otwarci na najtrudniejsze wyzwania, choć nie stronimy też od tych mniej skomplikowanych.
Mamy świadomość, że nowa rzeczywistość niesie za sobą niepewność lub też niewiedzę w zakresie możliwości technologicznych, dlatego stawiamy na dialog z klientem i wspólne podejmowanie decyzji”

– powiedział Jakub Ćwikliński, Wiceprezes Zarządu, Event Director.

Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z usług oferowanych przez agencję El Padre: Wojciech Cłapiński, wojciech.clapinski@elpadre.pl, +48 501 434 953.