Agencja Eventowa El Padre – Tworzymy doświadczenia

Łącząc profesjonalizm z wizją opracowujemy i realizujemy wydarzenia dopasowane do potrzeb klienta, tworząc jego wyjątkowe doświadczenia ze spotkań, gal, konferencji, pokazów, a także działań marketingowych. Wrażenia, których dostarczamy cieszą się uznaniem naszych klientów, dzięki czemu w badaniu Millward Brown dla „Media i Marketing Polska” uzyskaliśmy tytuł najczęściej polecanej agencji eventowej.

Nasz zespół to kompozycja kompetencji, kreatywności i rzetelności. Staramy się, aby każdy z tworzonych projektów był autorskim dziełem łączącym śmiałe podejście, szacunek dla zasobów oraz precyzyjną realizację. Produkcje oraz załoga El Padre doceniane są przez klientów oraz autorytety branży eventowej, marketingowej i kreatywnej, czego wyrazem są zdobyte przez nas narody, między innymi:

MP Power:

2020 – Agencja Roku, Najlepszy Event Pozostałe Formy, Najlepszy Event Celebracja,

2019 – Agencja Roku, Najlepszy Event Pozostałe Formy, Najlepszy Event Edukacyjny, Najlepszy Projekt CSR,

Golden Arrow:

Wyróżnienie 2020 Experiential Marketing,

Statuetka 2016 Experiential Marketing,

Eventiada:

Grand Prix Eventiady IRPA 2019

 

Od kilkunastu lat tworzymy doświadczenia sektora MICE i chętnie dzielimy się nimi zarówno z klientami, jak również przyjaciółmi z branży. Tworzymy publikacje do prasy, bierzemy udział w badaniach dotyczących marketingu i eventów, służących poznaniu i zrozumieniu specyfiki sektora, a także planowaniu strategii komunikacyjnych wśród jego odbiorców. Dzięki swojemu czynnemu udziałowi w środowisku zawodowym i działaniu na rzecz jakości całego obszaru MICE, członkowie zarządu El Padre zostali wyróżnieni tytułem Człowieka Roku Branży MICE – Wiceprezes Zarządu, Wojciech Cłapiński w 2011 roku, a w 2015, Prezes Zarządu – Sebastian Oprządek.

SEBASTIAN OPRZĄDEK

Prezes Zarządu
Najbardziej lubi wyzwania i trudne projekty. Kiedy inni pytają dlaczego, Sebastian zawsze zapyta: "a dlaczego nie?" W pracy nieobce są mu nowe funkcje w Excellu. W wolnym czasie gotuje, piecze, uprawia aktywnie sport lub ogląda filmy dokumentalne. Zawsze znajdzie chwilę na dobrą lekturę - reportaż, artykuł czy książkę. Wielki fan koszykówki i ligi NBA. Podróżuje i zwiedza ciekawe zakątki świata.

WOJCIECH CŁAPIŃSKI

Wiceprezes Zarządu
Wojtek jest szaleńcem w stanie spoczynku, bo jak twierdzi, już się wyszalał. „Napisz, że lubię siedzieć na działce i kosić trawę albo rąbać drewno”, powiedział. Oczywiście ten skromny opis nie wyczerpuje bogatych zainteresowań Wojtka, warto więc wspomnieć, że poza wartościami rodzinnymi, którym hołduje, zostaje mu na hobby niewiele czasu, a tę skromną ilość, która mu pozostaje, pochłania Legia Warszawa i wszystko, co z nią związane.

PIOTR KARASIŃSKI

Wiceprezes Zarządu / Dyrektor Realizacji
Piotr, dla przyjaciół „Karaś”, lubi wodę, szczególnie, kiedy może pływać po niej motorówką lub żaglówką. Gdyby mógł, jeździłby na niej motocyklem, ale nie może, więc jeździ na nim po utwardzanej powierzchni. Kiedy nie ma benzyny, zabiera się za czytanie książek, najlepiej takich, które odsłonią przed nim tajemnice II Wojny Światowej. Poza tym bywa asertywny, co jest dobrą wiadomością dla Klientów i eventów, które Karaś dla nich organizuje.

MICHAŁ MACIĄTEK

Dyrektor Operacyjny
Michał zwany Maciatem jest dyrektorem operacyjnym i czuwa nad narodzinami i wypuszczaniem w świat każdego naszego eventowego dziecka, a po pracy razem z własnymi dziećmi i żoną zwiedza cały świat. Warszawiak z Mokotowa.

JAKUB ĆWIKLIŃSKI

Wiceprezes Zarządu / Event Director
Kuba to wielki miłośnik żeglowania po Mazurach. To jedyne miejsce, gdzie tak naprawdę odpoczywa. Gdy już coś robi, to robi to na 100 % - dlatego zasilił szeregi El Padre, gdzie może dać z siebie wszystko na placu boju, nawet ze zwichniętą kostką.

KATARZYNA MALICKA

Główna Księgowa
Kasia – kiedy nie zlicza tysięcy faktur na sekundę, nie robi przelewów, nie podpisuje wniosków i tak dalej – może wreszcie zająć się kwiatami i swoim ogrodem, gdzie nabiera zdrowego dystansu do wszystkiego. Lubi smooth jazz, dzięki któremu może zwolnić po pracy i trochę się zrelaksować, dobre perfumy i oczywiście swojego męża i dzieci.

MICHAŁ BODYCH

Art Director
Michał jest z Poznania. Właściwie moglibyśmy na tym zakończyć. Jednak Michał ma w sobie to coś, co sprawia, że Photoshop i pochodne go uwielbiają. Wyciska z nich ile się da, projektując i składając różne rzeczy dla naszych klientów. A ma w tym doświadczenie, potwierdzone kilkoma certyfikatami i tytułami. Natomiast jego córka, nieprzerwanie i dumnie, tytułuje go „tato”. Podobno robi zdjęcia. Podobno wybitne.

BARTEK OLCZYK

3D Graphic Designer
Bartek, co może mało odkrywcze, interesuje się grafiką – animacją komputerową, efektami specjalnymi i tego typu rzeczami. Na jego stanowisku to bardzo dobrze. Po kilku godzinach ciągnięcia za język i zastanawiania się nad tym, co jeszcze ciekawego może o sobie powiedzieć, wspomniał, że „miał kiedyś Amigę”.

MIKE KILIŃSKI

Creative
Mike mówi o sobie, że najbardziej lubi „robić rzeczy”. Dosłownie – szyje, konstruuje własne meble, gotuje, piecze, rysuje i rzeźbi. Dlatego stanowisko kreatywnego to idealne miejsce dla niego. Poza wieloma obliczami rzemiosła i rękodzieła interesuje się również kulturą oraz językiem Chin i Tajwanu. Oba te aspekty szlifował podczas studiów sinologicznych na Uniwersytecie Warszawskim oraz stypendiach na Narodowym Uniwersytecie Sun Yat-Sena w Tajwańskim Kaohsiung. Dlatego, kiedy my mówimy o nim, że ma w sobie Zen, on poprawia, że po chińsku to Chán (禪).

AGNIESZKA PACEWICZ

Senior Event Manager
Już na studiach, na Wydziale Zarządzania UW, Agnieszka organizowała eventy i konferencje w Kole Naukowym Marketingu „Target”, któremu przewodniczyła. Dziś organizuje eventy w El Padre, a w wolnych chwilach gotuje, tańczy i jeździ na nartach. Kto by pomyślał, że zostanie naszym Event Managerem, a nie fryzjerką koni, jak planowała w dzieciństwie!

KATARZYNA KALINOWSKA

Event Manager
Pierwsze doświadczenie zawodowe zdobywała pracując jako przewodnik turystyczny i Asystentka Biura Wykonawczego Polskiej Izby Turystyki oraz Rektora Szkoły Głównej Turystyki i Rekreacji. Zwyciężczyni tytułu „Odkrycia Roku MPI Poland Chapter 2018”, u nas odkrywa uroki pracy event managera. Prywatnie lubi muzykę folkową i kulturę słowiańską.

MONIKA ŻMUDA

Event Manager
Przygodę z organizacją eventów rozpoczęła od wolontariatu na festiwalach muzycznych i dziś nie widzi dla siebie innej ścieżki. W wolnych chwilach rysuje, maluje, a potem śpiewa do lustra. Gdyby mogła pstryknąć palcem i znaleźć się w dowolnym miejscu, moglibyśmy szukać jej gdzieś na farmie alpak w słonecznej Toskanii ;-)

ALINA KANARCHENKO

Junior Manager
Pierwszą osobą, którą poznacie odwiedzając nas jest Alina. Nie tylko wspomaga ona event managerów przy realizacji projektów, ale także zapewnia sprawne działanie całego naszego biura. Skąd czerpie na to energię? W wolnych chwilach odpoczywa poznając nieznane jej dotąd miejsca, bliższe i dalsze. Najpierw udaje się na niezaplanowaną wędrówkę, potem dowiaduje się więcej o tym, co ją zainteresowało po drodze. Interesuje się psychologią, literaturą i malarstwem (szczególnie II połowy XIX wieku). Sama również maluje.
Jej ulubiona technika to akwarela.

JADWIGA BOGUTA

Event Manager
Jadwiga jest wulkanem aktywności i wierzy w sport. Jej najbardziej skrytym marzeniem jest stworzyć nową dyscyplinę olimpijską; połączyć swoje trzy ulubione aktywności sportowe i zgrać mecz siatkówki rowerowej na basenie. Do czasu realizacji tego pomysłu obiecała pracować u nas.

ANNA RYLL-KRÓLIKOWSKA

Creative
Ania swoją przygodę z eventami rozpoczęła, pracując jako promotorka dla różnych marek, a do zespołu El Padre trafiła dzięki zwycięstwu w konkursie MP Power Awards na „Młodego Kreatywnego 2016”. O tym, że chce tworzyć eventy przekonała się bardzo szybko, dlatego właśnie wybrała kierunek studiów Turystyka i Rekreacja na warszawskiej Akademii Wychowania Fizycznego. Synonim idealnie spędzonego czasu to dla niej snowboard, żeglarstwo lub jazda konna.