Zarząd ELPADRE

 

Agencja Eventowa El Padre

Od prawie 20 lat tworzymy doświadczenia – kongresy, spotkania, gale, integracje, strefy marki oraz działania nieszablonowe – branża eventowa nie ma przed nami tajemnic. Łącząc kreatywność, odwagę i profesjonalizm realizujemy niezapomniane wydarzenia dopasowane do potrzeb Klientów.

Wrażenia, których dostarczamy, cieszą się szerokim uznaniem, o czym świadczy tytuł najczęściej polecanej agencji eventowej (za: Millward Brown dla „Media i Marketing Polska”), agencji roku oraz liczne nagrody, w tym m.in. MP Power, Golden Arrow, czy Kreatura. Dzięki swojemu czynnemu udziałowi w środowisku zawodowym i działaniu na rzecz jakości całego obszaru MICE, członkowie zarządu El Padre kilka razy wyróżnieni zostali również tytułem Człowieka Roku Branży MICE.

SEBASTIAN OPRZĄDEK

Prezes Zarządu
Najbardziej lubi wyzwania i trudne projekty. Kiedy inni pytają "dlaczego", Sebastian zawsze zapyta: "a dlaczego nie?". W pracy nieobce są mu nowe funkcje w Excellu. W wolnym czasie gotuje, piecze, uprawia aktywnie sport lub ogląda filmy dokumentalne. Zawsze znajdzie chwilę na dobrą lekturę - reportaż, artykuł czy książkę. Wielki fan koszykówki i ligii NBA. Podróżuje i zwiedza ciekawe zakątki świata.

WOJCIECH CŁAPIŃSKI

Wiceprezes Zarządu
Szaleniec w stanie spoczynku, bo - jak twierdzi - już się wyszalał. „Napisz, że lubię siedzieć na działce i kosić trawę albo rąbać drewno”. Oczywiście ten skromny opis nie wyczerpuje bogatych zainteresowań Wojtka, warto więc wspomnieć, że poza wartościami rodzinnymi, którym hołduje, pochłania go Legia Warszawa i wszystko, co z nią związane.

PIOTR KARASIŃSKI

Wiceprezes Zarządu / Realisation Director
Dla przyjaciół „Karaś”. Lubi wodę, szczególnie kiedy może pływać po niej motorówką lub żaglówką. Gdyby mógł, jeździłby na niej motocyklem, ale nie może, więc jeździ na nim po utwardzonej powierzchni. Kiedy nie ma benzyny, zabiera się za czytanie książek, najlepiej takich, które odsłonią przed nim tajemnice II Wojny Światowej. Poza tym bywa asertywny, co jest dobrą wiadomością dla Klientów, którym Karaś organizuje eventy.

JAKUB ĆWIKLIŃSKI

Wiceprezes Zarządu / Event Director
Wielki miłośnik żeglowania po Mazurach. To jedyne miejsce, gdzie Jakub tak naprawdę odpoczywa. Gdy już coś robi, to na 100 % - dlatego zasilił szeregi El Padre, gdzie może dać z siebie wszystko na placu boju, nawet ze zwichniętą kostką.

KAROLINA MIKOŁAJCZYK

Office Manager
To pierwsza osoba, którą poznacie odwiedzając El Padre, ponieważ Karolina pełni u nas ważną rolę Office Managera. Z wykształcenia ekonomistka, z zawodu księgowa, która lubi pracę „w papierkach", ale jeszcze bardziej woli kontakt z ludźmi. Punktualna, niezawodna, pomocna, słowem - Ninja od zadań niemożliwych. Karolina to prawdziwa pasjonatka tańca, a do tego towarzyska i empatyczna dusza z ogromnym poczuciem humoru. Nie da się jej nie lubić!

PIOTR DYBOWSKI

Senior Event Manager
Piotr o każdy swój projekt walczy jak lew. Ekstrawertyk, który w tej pracy najbardziej kocha kontakt z ludźmi. Klienci cenią go za ogrom wiedzy i doświadczenie, a koledzy z biura za serdeczny uśmiech i wieczny optymizm. Baterie ładuje poprzez kontakt ze sztuką i sport.

PATRYCJA PUDEŁKO

Senior Event Manager
W branży eventowe spędziła pół życia zawodowego organizując m.in. liczne gale wręczenia nagród. Teraz pracuje na nagrodę dla siebie samej mierząc się z coraz ciekawszymi wyzwaniami. W wolnych chwilach można ją spotkać w kuchni, na rowerze, w galerii sztuki, ewentualnie na końcu świata podczas backpackerskiej podróży. Na kanapie siada tylko dla filmów i książek dokumentalnych, bo ciągle stara się zrozumieć świat. A jak już ma dość wyzwań, to wraz z partnerem zaszywa się w domku pod lasem i razem zachowują się jak „stare dziady” – słuchają jazzu z winyli i obserwują wiewiórki.

DANIEL SKIBA

Event Manager
Daniel, dla najbliższego grona znajomych znany jako "Borsuk", jest wsparciem dla wszystkich pracowników agencji. Jak na Borsuka przystało, prowadzi życie nocne produkując eventy, które później chętnie odsypia. W pracy zawsze daje z siebie 100%. Gdy nie wyjeżdża służbowo, robi to prywatnie. Wtedy zdarza mu się pobiegać i zdobyć Koronę Maratonów Polski – czego mu serdecznie gratulujemy!

MARTA ROLSKA

Event Manager
Zawodowo związana z komunikacją w biznesie i sprzedażą. Wspierała również polskie i zagraniczne działy handlowe z branży informatycznej, tworząc procesy usprawniające ich pracę. Zdobyte umiejętności zarządzania, organizacji oraz sprawnej i wydajnej pracy pod presją pozwala Marcie rozwijać swoją karierę w branży eventowej. Życiowy balans łapie na macie praktykując jogę lub wyżywając się na siłowni. Frajdę sprawia jej również dbanie o domową dżunglę, zabawy w klimacie latino i próbowanie nowych miejscówek z jedzeniem.

KACPER SYMELA

Event Manager
Doświadczenie zawodowe zdobywał organizując eventy sportowe. Sport jest mu bliski również jako kibicowi hiszpańskiego futbolu. Cechy charakteru przydatne w pracy event managera Kacper utrwala na ściankach wspinaczkowych. Ciekawy świata, ogląda teleturnieje, nowości kinowe i drewniane rzeźby, również własnego autorstwa.

ALEKSANDRA FRĄCZEK

Event Manager
Z zawodu muzyk i logistyk mediów, a prywatnie dusza towarszystwa. Podczas pandemii tak polubiła się z psychologią, że postanowiła rozpocząć kolejny kierunek studiów, z których wiedzę wykorzystuje również w pracy przy eventach. Uwielbia podróżować i czytać kryminały. Przygodę z branżą eventową zaczęła już na pierwszym roku studiów organizując różnego rodzaju konferencje i szkolenia dla przyszłych producentów i menedżerów muzycznych.

PIOTR KUCZMARSKI

Event Manager
Zodiakalny Bliźniak. Pełen energii, zaangażowany, ma ciągłą potrzebę ruchu. Chętnie podejmuje wyzwania. Uwielbia robić wiele rzeczy naraz, nie lubi monotonii. Chcieć to znaczy móc – tym się kieruje w życiu. Płetwa rekina w Wiśle, pokaz dronów czy neonowa barka? Pewnie! Nie ma, że się nie da. Piotr uwielbia jazdę na rowerze, chodzenie po górach i koszenie trawy na działce.

JADWIGA BOGUTA

Event Manager
Wulkan kreatywności i dobrej energii. Jej najbardziej skrytym marzeniem jest stworzyć nową dyscyplinę olimpijską: połączyć swoje trzy ulubione aktywności sportowe i zgrać mecz siatkówki rowerowej na basenie. Do czasu realizacji tego pomysłu obiecała pracować u nas.

HUBERT DWÓRNIK

Event Manager
W branży eventowej od ponad sześciu lat, zaczynając od pracownika technicznego po managera wysokobudżetowych projektów. Najlepiej odnajduje się w budowie scenografii, technice eventowej i rozwiązaniach multimedialnych. Jego największą pasją jest… wszystko, co posiada silnik spalinowy.

MICHALINA KOŁACZYŃSKA

Event Manager
Gdyby szwajcarski zegarek był kobietą, to na imię miałby Michalina. Inżynier Technologii Chemicznej (Politechnika Warszawska), studentka kierunku menedżerskiego (Szkoła Główna Handlowa). W branży eventowej realizuje multizadaniowe talenty organizatorskie. Znak rozpoznawczy? Perlisty śmiech i excel w garści! Po godzinach - fortepian i powieści detektywistyczne.

DOMINIKA PAWŁOWSKA

Event Manager
Energetyczna, zadaniowa i zawsze uśmiechnięta. Przez lata związana z branżą hotelarską, jednak hotelowe przestrzenie okazały się dla niej zdecydowanie za ciasne! W El Padre realizuje eventy z prawdziwym rozmachem, a jej pozytywna energia promienieje na cały zespół, klientów, podwykonawców, ekipę techniczną i całą resztę! Dominika uwielbia podróże, taniec i poezję francuską.

MICHAŁ LISIEWICZ

Junior Event Manager
Uwielbia działać pod wpływem stresu, dzięki czemu odkrywa ukryte talenty i nie raz zaskakuje sam siebie. Zawsze gotowy na nowe wyzwania i nowe miejsca. Prawdziwy duch odkrywcy. Sprawdza się w kuchni przy najbardziej egzotycznych potrawach, ale to rosołek i pierogi nie mają przed nim żadnych tajemnic.

PATRYCJA JÓZWIK

Junior Event Manager
Jej ekstrawertyczne usposobienie i barwna osobowość sprawiają, że przyciąga do siebie ludzi. Uwielbia szybkie tempo życia oraz zmiany, których dostarcza jej praca w eventach. Jest mistrzynią wnikliwej obserwacji. Można ją spotkać na koncertach, eksperymentującą w kuchni lub uczącą się do kolejnej sesji na studiach.

PAWEŁ OLEWIŃSKI

Creative Director
Z branżą eventową związany od 10 lat, początkowo jako producent, następnie kreatywny. Tworzył koncepty i realizował projekty dla takich firm jak: Mattel, PKN Orlen, Philip Morris, SAP, GSK, Ringier Axel Springer, E.ON czy British American Tobacco. Paweł kieruje pracą działu kreacji i przygotowuje koncepcje kreatywne dla klientów agencji.

ANDRZEJ WYSZOMIRSKI

Creative
Absolwent warszawskiej ASP z wielowymiarowym doświadczeniem, od projektów ATL i BTL, przez realizację sesji zdjęciowych, tworzenie scenariuszy filmowych i ich reżyserię, po nadzór w postprodukcji i projektowanie form przemysłowych. 

Świetnie odnajduje się w świecie eventów i chociaż zrealizował już sporo znanych wydarzeń, ciągle ma apetyt na więcej.

JAKUB WALCZAK

Creative
W El Padre spełnia się w dziale Kreacji. Eventami (głównie muzycznymi) zajmował się odkąd pamięta, ale dopiero u nas zaczął realizować je na dużą skalę. Wcześniej miał przyjemność tworzyć kampanie wizerunkowe z topowymi polskimi artystami jak Quebonafide czy Young Igi oraz współpracować przy realizacjach dla Coca-Cola, Adidas, Beefeater czy Ballantine’s. 

Jakub jest świeżo upieczonym tatą, kolekcjonuje winyle i współprowadzi stowarzyszenie kulturalne aktywnie działające w tkance miejskiej. Uwielbia też długie spacery ze swoim psem znajdką, w czasie których słucha niszowych radiostacji i podcastów.

BARTEK OLCZYK

3D Graphic Designer
Interesuje się grafiką, animacją komputerową oraz efektami specjalnymi. Typowy introwertyk. Po kilku godzinach ciągnięcia Bartka za język i zastanawiania się nad tym, co jeszcze ciekawego możemy o nim napisać, wyznał: „Miałem kiedyś Amigę”. My nie, więc zazdrościmy.

ALINA KANARCHENKO

Graphic Designer
Swoją karierę w El Padre zaczęła jako Office Manager, dziś spełnia się w roli Graficzki. Każdego dnia doskonali swoje umiejętności i uczy się czegoś nowego. Prywatnie uwielbia długie spacery, również te po górach, dżem morelowy, architekturę Kijowa, malowanie akwarelami, czytanie książek, ale tylko tych w papierze i oglądanie czarno-białych filmów.

MATEUSZ RYCAJ

Graphic Designer
Architekt, absolwent Politechniki Warszawskiej. Rodem z renesansowego Zamościa, prawdopodobnie stąd jego słabość do Italii. Mateusz zajmuje się sztuką kształtowania przestrzeni i ma na koncie wygrane konkursy graficzne. Na co dzień słucha muzyki elektronicznej i śledzi rozgrywki angielskiej Premier League. Nie przepada za wyspiarską pogodą, więc porzucił marzenia o grze w Anglii i próbuje swoich sił na warszawskich orlikach.

DOMINIKA BIELECKA

Graphic Designer
Dominika projektuje zawodowo od kilku lat. Jej pasja do sztuki wyniesiona ze studiów na Akademii Sztuk Pięknych wykracza poza ramy klasycznych mediów - szczególnym zainteresowaniem darzy przede wszystkim polski design. Zdobywała doświadczenie w przygotowywaniu materiałów dla instytucji kultury, Youtuberów i niezależnych marek.

KATARZYNA ANDRZEJEWSKA-SZUBA

Booking Manager
W eventach od zawsze. Pracowała m.in. jako dyrektor kreatywna, event managerka, producentka, inspicjentka, ale także trafficzka techniki scenicznej czy event designerka. Ratuje planetę, organizuje akcje charytatywne, jeździ na festiwale i bardzo dużo mówi.

KAMIL MARKIEWICZ

Business Development Director
Specjalista od projektów Business to Consumer, w tym programów promocji sprzedaży (channel marketing), roadshows czy ekspozycji targowych. Prywatnie człowiek wielu pasji, wielki fan sportów motorowych oraz kolarz amator startujący wraz ze swoim teamem w największych europejskich wyścigach kolarskich.

MALWINA PAJĄK

Communication Manager
Z wykształcenia psycholożka i dziennikarka, z zamiłowania pisarka, biegaczka i aktywistka społeczna. Przez ostatnich kilkanaście lat zawodowo związana z rynkiem medialnym i marketingowym w charakterze dziennikarki, kreatywnej copywriterki i specjalistki ds. komunikacji. W wolnym czasie trenuje, pisze, włóczy się po wystawach sztuki nowoczesnej, tańczy do techno, zabawia swoje udomowione sierściuchy oraz spędza czas z własną chosen family.

DOROTA ZIMKA

Chief Accountant
Absolwentka Wydziału Nauk Ekonomicznych Uniwersytetu Warszawskiego. Całe zawodowe życie związana z księgowością. Doświadczenie zawodowe zdobywała pracując w agencjach reklamowych oraz prowadząc własne biuro rachunkowe. Lubi pracę z liczbami, ale drzemią w niej również pokłady kreatywnej energii, które wykorzystuje na warsztatach z technik decoupage i mixmediów.