Zarząd ELPADRE

 

Agencja Eventowa El Padre

Od prawie 20 lat tworzymy doświadczenia – kongresy, spotkania, gale, integracje, strefy marki oraz działania nieszablonowe – branża eventowa nie ma przed nami tajemnic. Łącząc kreatywność, odwagę i profesjonalizm realizujemy niezapomniane wydarzenia dopasowane do potrzeb Klientów.

Wrażenia, których dostarczamy, cieszą się szerokim uznaniem, o czym świadczy tytuł najczęściej polecanej agencji eventowej (za: Millward Brown dla „Media i Marketing Polska”), agencji roku oraz liczne nagrody, w tym m.in. MP Power, Golden Arrow, czy Kreatura. Dzięki swojemu czynnemu udziałowi w środowisku zawodowym i działaniu na rzecz jakości całego obszaru MICE, członkowie zarządu El Padre kilka razy wyróżnieni zostali również tytułem Człowieka Roku Branży MICE.

SEBASTIAN OPRZĄDEK

Prezes Zarządu
Najbardziej lubi wyzwania i trudne projekty. Kiedy inni pytają "dlaczego", Sebastian zawsze zapyta: "a dlaczego nie?". W pracy nieobce są mu nowe funkcje w Excellu. W wolnym czasie gotuje, piecze, uprawia aktywnie sport lub ogląda filmy dokumentalne. Zawsze znajdzie chwilę na dobrą lekturę - reportaż, artykuł czy książkę. Wielki fan koszykówki i ligii NBA. Podróżuje i zwiedza ciekawe zakątki świata.

WOJCIECH CŁAPIŃSKI

Wiceprezes Zarządu
Szaleniec w stanie spoczynku, bo - jak twierdzi - już się wyszalał. „Napisz, że lubię siedzieć na działce i kosić trawę albo rąbać drewno”. Oczywiście ten skromny opis nie wyczerpuje bogatych zainteresowań Wojtka, warto więc wspomnieć, że poza wartościami rodzinnymi, którym hołduje, pochłania go Legia Warszawa i wszystko, co z nią związane.

PIOTR KARASIŃSKI

Wiceprezes Zarządu / Realisation Director
Dla przyjaciół „Karaś”. Lubi wodę, szczególnie kiedy może pływać po niej motorówką lub żaglówką. Gdyby mógł, jeździłby na niej motocyklem, ale nie może, więc jeździ na nim po utwardzonej powierzchni. Kiedy nie ma benzyny, zabiera się za czytanie książek, najlepiej takich, które odsłonią przed nim tajemnice II Wojny Światowej. Poza tym bywa asertywny, co jest dobrą wiadomością dla Klientów, którym Karaś organizuje eventy.

JAKUB ĆWIKLIŃSKI

Wiceprezes Zarządu / Event Director
Wielki miłośnik żeglowania po Mazurach. To jedyne miejsce, gdzie Jakub tak naprawdę odpoczywa. Gdy już coś robi, to na 100 % - dlatego zasilił szeregi El Padre, gdzie może dać z siebie wszystko na placu boju, nawet ze zwichniętą kostką.

KAROLINA MIKOŁAJCZYK

Office Manager
To pierwsza osoba, którą poznacie odwiedzając El Padre, ponieważ Karolina pełni u nas ważną rolę Office Managera. Z wykształcenia ekonomistka, z zawodu księgowa, która lubi pracę „w papierkach", ale jeszcze bardziej woli kontakt z ludźmi. Punktualna, niezawodna, pomocna, słowem - Ninja od zadań niemożliwych. Karolina to prawdziwa pasjonatka tańca, a do tego towarzyska i empatyczna dusza z ogromnym poczuciem humoru. Nie da się jej nie lubić!

PIOTR DYBOWSKI

Senior Event Manager
Piotr o każdy swój projekt walczy jak lew. Ekstrawertyk, który w tej pracy najbardziej kocha kontakt z ludźmi. Klienci cenią go za ogrom wiedzy i doświadczenie, a koledzy z biura za serdeczny uśmiech i wieczny optymizm. Baterie ładuje poprzez kontakt ze sztuką i sport.

PATRYCJA PUDEŁKO

Senior Event Manager
W branży eventowe spędziła pół życia zawodowego organizując m.in. liczne gale wręczenia nagród. Teraz pracuje na nagrodę dla siebie samej mierząc się z coraz ciekawszymi wyzwaniami. W wolnych chwilach można ją spotkać w kuchni, na rowerze, w galerii sztuki, ewentualnie na końcu świata podczas backpackerskiej podróży. Na kanapie siada tylko dla filmów i książek dokumentalnych, bo ciągle stara się zrozumieć świat. A jak już ma dość wyzwań, to wraz z partnerem zaszywa się w domku pod lasem i razem zachowują się jak „stare dziady” – słuchają jazzu z winyli i obserwują wiewiórki.

DANIEL SKIBA

Event Manager
Daniel, dla najbliższego grona znajomych znany jako "Borsuk", jest wsparciem dla wszystkich pracowników agencji. Jak na Borsuka przystało, prowadzi życie nocne produkując eventy, które później chętnie odsypia. W pracy zawsze daje z siebie 100%. Gdy nie wyjeżdża służbowo, robi to prywatnie. Wtedy zdarza mu się pobiegać i zdobyć Koronę Maratonów Polski – czego mu serdecznie gratulujemy!

MARTA ROLSKA

Event Manager
Zawodowo związana z komunikacją w biznesie i sprzedażą. Wspierała również polskie i zagraniczne działy handlowe z branży informatycznej, tworząc procesy usprawniające ich pracę. Zdobyte umiejętności zarządzania, organizacji oraz sprawnej i wydajnej pracy pod presją pozwala Marcie rozwijać swoją karierę w branży eventowej. Życiowy balans łapie na macie praktykując jogę lub wyżywając się na siłowni. Frajdę sprawia jej również dbanie o domową dżunglę, zabawy w klimacie latino i próbowanie nowych miejscówek z jedzeniem.

KACPER SYMELA

Event Manager
Doświadczenie zawodowe zdobywał organizując eventy sportowe. Sport jest mu bliski również jako kibicowi hiszpańskiego futbolu. Cechy charakteru przydatne w pracy event managera Kacper utrwala na ściankach wspinaczkowych. Ciekawy świata, ogląda teleturnieje, nowości kinowe i drewniane rzeźby, również własnego autorstwa.

ALEKSANDRA FRĄCZEK

Event Manager
Z zawodu muzyk i logistyk mediów, a prywatnie dusza towarszystwa. Podczas pandemii tak polubiła się z psychologią, że postanowiła rozpocząć kolejny kierunek studiów, z których wiedzę wykorzystuje również w pracy przy eventach. Uwielbia podróżować i czytać kryminały. Przygodę z branżą eventową zaczęła już na pierwszym roku studiów organizując różnego rodzaju konferencje i szkolenia dla przyszłych producentów i menedżerów muzycznych.