Pomysł zrodzony w dziale kreacji nabiera kształtu i zrozumienia w rękach copywritera. Uzupełniony o koncepcje graficzne, wpływa na wyobraźnię Klienta. Dojrzewa w dziale produkcji, gdzie o jego pomyślny rozwój dba sztab doświadczonych event managerów. Tak powstają niezapomniane wydarzenia firmowe, eventy PR-owe, imprezy plenerowe, roadshows, oryginalne działania ambientowe i skuteczne akcje promocyjne. Wszystkie projekty dostarczamy z pełną obsługą, zapewniając Klientom wsparcie na każdym etapie realizacji.

SEBASTIAN OPRZĄDEK

Prezes Zarządu
Najbardziej lubi wyzwania i trudne projekty. Kiedy inni pytają dlaczego, Sebastian zawsze zapyta: "a dlaczego nie?" W pracy nieobce są mu nowe funkcje w Excellu. W wolnym czasie gotuje, piecze, uprawia aktywnie sport lub ogląda filmy dokumentalne. Zawsze znajdzie chwilę na dobrą lekturę - reportaż, artykuł czy książkę. Wielki fan koszykówki i ligi NBA. Podróżuje i zwiedza ciekawe zakątki świata.

WOJCIECH CŁAPIŃSKI

Wiceprezes Zarządu
Wojtek jest szaleńcem w stanie spoczynku, bo jak twierdzi, już się wyszalał. „Napisz, że lubię siedzieć na działce i kosić trawę albo rąbać drewno”, powiedział. Oczywiście ten skromny opis nie wyczerpuje bogatych zainteresowań Wojtka, warto więc wspomnieć, że poza wartościami rodzinnymi, którym hołduje, zostaje mu na hobby niewiele czasu, a tę skromną ilość, która mu pozostaje, pochłania Legia Warszawa i wszystko, co z nią związane.

PIOTR KARASIŃSKI

Wiceprezes Zarządu / Dyrektor Realizacji
Piotr, dla przyjaciół „Karaś”, lubi wodę, szczególnie, kiedy może pływać po niej motorówką lub żaglówką. Gdyby mógł, jeździłby na niej motocyklem, ale nie może, więc jeździ na nim po utwardzanej powierzchni. Kiedy nie ma benzyny, zabiera się za czytanie książek, najlepiej takich, które odsłonią przed nim tajemnice II Wojny Światowej. Poza tym bywa asertywny, co jest dobrą wiadomością dla Klientów i eventów, które Karaś dla nich organizuje.

MICHAŁ MACIĄTEK

Dyrektor Operacyjny
Michał zwany Maciatem jest dyrektorem operacyjnym i czuwa nad narodzinami i wypuszczaniem w świat każdego naszego eventowego dziecka, a po pracy razem z własnymi dziećmi i żoną zwiedza cały świat. Warszawiak z Mokotowa.

JAKUB ĆWIKLIŃSKI

Wiceprezes Zarządu / Event Director
Kuba to wielki miłośnik żeglowania po Mazurach. To jedyne miejsce, gdzie tak naprawdę odpoczywa. Gdy już coś robi, to robi to na 100 % - dlatego zasilił szeregi El Padre, gdzie może dać z siebie wszystko na placu boju, nawet ze zwichniętą kostką.

KATARZYNA MALICKA

Główna Księgowa
Kasia – kiedy nie zlicza tysięcy faktur na sekundę, nie robi przelewów, nie podpisuje wniosków i tak dalej – może wreszcie zająć się kwiatami i swoim ogrodem, gdzie nabiera zdrowego dystansu do wszystkiego. Lubi smooth jazz, dzięki któremu może zwolnić po pracy i trochę się zrelaksować, dobre perfumy i oczywiście swojego męża i dzieci.

MICHAŁ BODYCH

Art Director
Michał jest z Poznania. Właściwie moglibyśmy na tym zakończyć. Jednak Michał ma w sobie to coś, co sprawia, że Photoshop i pochodne go uwielbiają. Wyciska z nich ile się da, projektując i składając różne rzeczy dla naszych klientów. A ma w tym doświadczenie, potwierdzone kilkoma certyfikatami i tytułami. Natomiast jego córka, nieprzerwanie i dumnie, tytułuje go „tato”. Podobno robi zdjęcia. Podobno wybitne.

BARTEK OLCZYK

3D Graphic Designer
Bartek, co może mało odkrywcze, interesuje się grafiką – animacją komputerową, efektami specjalnymi i tego typu rzeczami. Na jego stanowisku to bardzo dobrze. Po kilku godzinach ciągnięcia za język i zastanawiania się nad tym, co jeszcze ciekawego może o sobie powiedzieć, wspomniał, że „miał kiedyś Amigę”.

MIKE KILIŃSKI

Creative
Mike mówi o sobie, że najbardziej lubi „robić rzeczy”. Dosłownie – szyje, konstruuje własne meble, gotuje, piecze, rysuje i rzeźbi. Dlatego stanowisko kreatywnego to idealne miejsce dla niego. Poza wieloma obliczami rzemiosła i rękodzieła interesuje się również kulturą oraz językiem Chin i Tajwanu. Oba te aspekty szlifował podczas studiów sinologicznych na Uniwersytecie Warszawskim oraz stypendiach na Narodowym Uniwersytecie Sun Yat-Sena w Tajwańskim Kaohsiung. Dlatego, kiedy my mówimy o nim, że ma w sobie Zen, on poprawia, że po chińsku to Chán (禪).

AGNIESZKA PACEWICZ

Senior Event Manager
Już na studiach, na Wydziale Zarządzania UW, Agnieszka organizowała eventy i konferencje w Kole Naukowym Marketingu „Target”, któremu przewodniczyła. Dziś organizuje eventy w El Padre, a w wolnych chwilach gotuje, tańczy i jeździ na nartach. Kto by pomyślał, że zostanie naszym Event Managerem, a nie fryzjerką koni, jak planowała w dzieciństwie!

KATARZYNA KALINOWSKA

Event Manager
Pierwsze doświadczenie zawodowe zdobywała pracując jako przewodnik turystyczny i Asystentka Biura Wykonawczego Polskiej Izby Turystyki oraz Rektora Szkoły Głównej Turystyki i Rekreacji. Nominowana do „Odkrycia Roku MPI Poland Chapter 2018”, u nas odkrywa uroki pracy event managera. Prywatnie lubi muzykę folkową i kulturę słowiańską.

MONIKA ŻMUDA

Event Manager
Przygodę z organizacją eventów rozpoczęła od wolontariatu na festiwalach muzycznych i dziś nie widzi dla siebie innej ścieżki. W wolnych chwilach rysuje, maluje, a potem śpiewa do lustra. Gdyby mogła pstryknąć palcem i znaleźć się w dowolnym miejscu, moglibyśmy szukać jej gdzieś na farmie alpak w słonecznej Toskanii ;-)

ALINA KANARCHENKO

Junior Manager
Pierwszą osobą, którą poznacie odwiedzając nas jest Alina. Nie tylko wspomaga ona event managerów przy realizacji projektów, ale także zapewnia sprawne działanie całego naszego biura. Skąd czerpie na to energię? W wolnych chwilach odpoczywa poznając nieznane jej dotąd miejsca, bliższe i dalsze. Najpierw udaje się na niezaplanowaną wędrówkę, potem dowiaduje się więcej o tym, co ją zainteresowało po drodze. Interesuje się psychologią, literaturą i malarstwem (szczególnie II połowy XIX wieku). Sama również maluje.
Jej ulubiona technika to akwarela.