Z okazji Dnia Dziecka Grupa LEGO wybuduje na terenie praskiego Konesera Strefę Zabawy LEGO, czyli wielki plac zabaw wypełniony kultowymi klockami i przestrzeniami nawiązującymi do zestawów LEGO. Event potrwa od 25 maja do 2 czerwca. Za jego organizację i koncept odpowiada agencja El Padre. 

W Strefie Zabawy LEGO na najmłodszych czekają kreatywne wyzwania i mnóstwo zabawy: konstruowanie budowli, poszukiwanie zaginionych minifigurek, a nawet udział w wyścigach samochodowych. 

Specjalnie zaprojektowana przestrzeń będzie składać się z interaktywnych, tematycznych pokoi nawiązujących do hasła „Zabawa w Waszych rękach” z najnowszej kampanii LEGO z okazji Dnia Dziecka. 

Grupa LEGO i Agencja El Padre przygotowały dla wielbicieli kultowych klocków aż cztery dedykowane pokoje zabaw. W każdym z nich najmłodsi będą rozwijać swoją pomysłowość, uczyć się kreatywnego budowania, ale przede wszystkim – przyjemnie spędzać czas. Na tych, którzy pomyślnie wykonają wszystkie zadania i zbiorą pieczątki, czekać będzie nagroda. 

Za organizację i promocję eventu odpowiadają: LEGO oraz agencje El Padre i Golden Submarine.