W dniach 6-10.12.2021 roku, na terenie Międzynarodowe Centrum Kongresowe w Katowicach odbyło się IGF – Internet Governance Forum 2021, które zorganizowaliśmy w ramach konsorcjum: BERM i El Padre.
Do udziału w organizowanym pod egidą Organizacji Narodów Zjednoczonych Forum zarejestrowało się ponad 10 000 uczestników ze 175 krajów. Wydarzenie można było śledzić na oficjalnym kanale youtube oraz za pośrednictwem dedykowanych połączeń Zoom.
Berm i El Padre były odpowiedzialne za kompleksową organizację wydarzenia, w tym m. in.:
– przygotowanie i zapewnienie niezbędnego sprzętu AV w salach konferencyjnych,
– tłumaczenie symultaniczne na sześć oficjalnych języków ONZ,
– organizację imprez towarzyszących,
– rezerwację noclegów i organizację transportu dla VIP’ów i prelegentów,
– zapewnienie caternigu dla uczestników,
– przygotowanie strefy wystawienniczej dla kilkudziesięciu stoisk i stref partnerów Forum,
– zapewnienie ponad trzystu osób obsługi wydarzenia.
W ramach Kongresu agencje zorganizowały również koncert Orkiestry pod dyrekcją Adama Sztaby i zaproszonych gości (m. in. Kasia Moś, Natalia Kukulska, Piotr Cugowski, Stanisław Soyka, Sebastian Karpiel Bułecka i Richcard Bona). Koncert odbył się w Sali Koncertowej NOSPR i był transmitowany na żywo w TVP1.
Bardzo dziękujemy naszym partnerom i podwykonawcom: Brill AV Media, BSC AV Sp z o o, Wizja Multimedia, Woodys Backline, Vivalang nowoczesne biuro tłumaczeń, Masters Catering Kraków, DEM’a Promotion Polska oraz Essential Models – Agencja hostess i modelek za pomoc w organizacji wydarzenia.