Po pozytywnym przejściu okresu próbnego Piotr Dybowski dołączył do zespołu agencji El Padre obejmując stanowisko Event Managera.

Piotr Dybowski odpowiada za realizację kluczowych eventów (offline, hybrydowych, online i digital eventów) jak również działań promocyjnych i ambientowych oraz kontakt z klientami i podwykonawcami agencji.

Piotr zdobywał doświadczenie pracując w Zarządzie Samorządu Studenckiego UW, KDK Info, Goodfellas Group oraz KDK Events. Ponad 8 lat doświadczenia zawodowego Piotra zaowocowało nie tylko realizacjami dla podmiotów z wielu sektorów i branż, ale także realizacją projektów o wielomilionowych budżetach oraz pracą z klientami anglojęzycznymi.

Wśród grona klientów z którymi współpracował znajdują się m.in. BGK, Credit Agricole, Pekao SA, PARP, ARP, Ministerstwo Środowiska.

Studiował europeistykę na Uniwersytecie Warszawskim. Zainteresowania Piotra to sport i sztuka.

„Uwielbiam pracę z ludźmi, możliwość dzielenia się wspólnymi pomysłami i tworzenie wyjątkowych projektów. Praca event managera pozwala łączyć mi wszystkie pasje i przekuwać zebrane inspiracje w unikatowe realizacje”

– komentuje Piotr Dybowski, Event Manager agencji El Padre.

„Piotr dołączył do naszego zespołu kilka miesięcy temu w pełni sezonu eventowego i od razu świetnie odnalazł się w zespole. Przez ten okres dał się poznać jako zaangażowany, samodzielny Event Manager, który potrafi jednocześnie prowadzić kilka projektów eventowych. Cieszymy się, że wzmocnił agencję El Padre”

– komentuje Jakub Ćwikliński, Wiceprezes Zarządu agencji El Padre.