Po pozytywnym przejściu okresu próbnego Magdalena Cieślak dołączyła do zespołu agencji El Padre obejmując stanowisko Senior Event Managera.

Magda Cieślak odpowiada za realizację kluczowych eventów (offline, hybrydowych, online, i digital eventów) jak również działań promocyjnych i ambientowych oraz kontakt z klientami i podwykonawcami agencji.

Doświadczenie zawodowe zdobywała pracując łącznie przez kilkanaście lat w agencji incentive i agencji eventowej, gdzie odpowiadała za kompleksową realizację i koordynację jednocześnie kilku projektów eventowych. Zarządzała projektem na wszystkich jego etapach i realizowała zarówno wydarzenia online, hybrydowe jak i tradycyjne eventy. Pracowała m.in. dla takich klientów jak BEKO, Isover, Japan Tabacco International czy Johnson & Johnson.

Absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego oraz licznych kursów i szkoleń związanych z eventami. Zainteresowania Magdy to turystyka rowerowa i żeglarstwo.

„Magda od wielu lat profesjonalnie pracuje na rynku eventowym. Przez kilka miesięcy pracy z nami podczas okresu próbnego dała się poznać jako sumienna i pracowita osoba, która wnosi spokój i pozytywną energię. Cieszymy się, że dołączyła do naszego zespołu”

– komentuje Jakub Ćwikliński, Wiceprezes Zarządu agencji El Padre.