Dotychczasowe Junior Event Managerki, Dominika Pawłowska oraz Michalina Kołaczyńska, rozwijają kompetencje i poszerzają zakres obowiązków w agencji El Padre. Od teraz Dominika i Michalina odpowiadać będą za kompleksową realizację wielkoskalowych projektów dla renomowanych klientów z różnych sektorów. 

Dominika Pawłowska swoje pierwsze doświadczenie w branży eventowej zdobywała na stanowisku Shift Supervisorki w hotelu Sofitel w Warszawie. Odpowiadała m.in. za zamówienia, set up przestrzeni, kontakt z klientem oraz koordynację wydarzeń. W El Padre pracowała przy obsłudze eventów dla takich klientów jak ORLEN, Superbet, DHL czy Volkswagen. 

Michalina Kołaczyńska przez ponad dwa i pół roku zajmowała się rozwojem biznesu w firmie Mary Kay, gdzie odpowiadała między innymi za mentoring oraz wsparcie sprzedaży. W El Padre miała już okazję obsługiwać projekty dla PLL LOT, ING Hubs Poland, Nestle i McDonald’s Polska. 

Dominika studiuje w łódzkiej Akademii Humanistyczno-Ekonomicznej, Michalina ukończyła Politechnikę Warszawską na kierunku Technologia Chemiczna, a obecnie kontynuuje swoją edukację w Szkole Głównej Handlowej na kierunku menadżerskim. Pasją Dominiki są podróże i poezja francuska, Michalina w wolnych chwilach gra na fortepianie, czyta kryminały i jeździ na festiwale muzyczne.